PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10045503}

Na samą myśl o Tobie

The Idea of You
5,8 6 631
ocen
5,8 10 1 6631
5,6 9
ocen krytyków
Na samą myśl o Tobie
powrót do forum filmu Na samą myśl o Tobie

Film ciepły, przyjemny dla oka, momentami śmieszny i w jakiś sposób poruszający ;) Hathaway zagrała jedną z najlepszych ról w swojej karierze uważam. Pięknie oddała postać kobiety w średnim wieku, która nie wierzy, że spotka ją jeszcze prawdziwa miłość więc oddaję się pracy i wychowaniu córki, a pod maską "wszystko jest ok, jestem szczęśliwa" kryję się tęsknota za drugim człowiekiem.
Film porusza też kwestię jak łatwo przez media przychodzi "nam" krytyka drugiej osoby, nadawanie etykiet, obrażanie innych, bez żadnych konsekwencji - jest to smutne.
Polecam podejść do filmu jak do komedii romantycznej, a nie dramatu, który ma widzem wstrząsnąć ;)

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 2
lubecki_domin_dominik

W domu wszyscy zdrowi?

ocenił(a) film na 5
lubecki_domin_dominik

To zabrzmiało jakby AI pisało o filmie na zlecenie polskiego dystrybutora, by promować film :D

Hayes

właśnie nie rozumiem tych zachwytów nad tym filmem. kto to promuje tak? mam wrazenie ze zupelnie inny film ogladałam

Yvonne_6

Tym filmem się nikt nie zachwyca. Oceny ma przeciętne i jest to generyczne romansidło. A nie patrz na forum fw, bo od conajmniej kilkunastu lat obserwuje się tu zjawisko klakieringu, czyli opłacania ludzi, by zakładali fejkowe konta i sztucznie nabijali pozytywne opinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones