PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201}
7,0 22 032
oceny
7,0 10 1 22032
6,3 7
ocen krytyków
Z archiwum X: Pokonać przyszłość
powrót do forum filmu Z archiwum X: Pokonać przyszłość

i jednego nie rozumiem, dlaczego ten saper kazał wszystkim wyjść i nie rozbrajał tej bomby, tylko się na nią gapił???

właśnie zostało wyjaśnione w filmie

użytkownik usunięty
doda_18

przegapiłem

ocenił(a) film na 8

Bo bomba miała wybuchnąć, do tego budynku przeniesiono ciała osób, które były zarażone tą zarazą, trzech strażaków i to dziecko z początku filmu.

ocenił(a) film na 7
olcia16

a koleś był "przekupiony".

ocenił(a) film na 9
GovernmentHooker

Na pewno był z al-kajdy

Film jest naprawdę dobry,ale też kilku rzeczy tu nie rozumiem.Piszecie,że to jest film opowiadający w skrócie o wszystkich odcinkach telewizyjnych ? O co chodzi z tym porwaniem Mulderowi siostry przez kosmitów jak był mały. O co chodzi z tą szczepionką ? Czy kosmici którzy niby przybyli na ziemię to są faktycznie te stworki które pokazane są w filmie czy może jakieś inne a te na ziemi się tylko rozmnaża,ale to nie oni są kolonizatorami.Za dużo rzeczy których nie mogę skapować w tym filmie,ale tak to film świetny i chętnie do niego wracam :]

ocenił(a) film na 8
Tommy221

o siostrze muldera ci za wiele nie powiem, ale o szczepionce wiadomo, że to jedyny lek który cofa skutki wirusa, dziś na tvp seriale był odcinek właśnie powiązany z filmem.

ocenił(a) film na 8

Aktor grający sapera z FBI występuje również w serialu "Millenium" (znakomity - polecam pierwsze dwa sezony, trzeci odpuścić) i jest to dokładnie ta sama postać, wygląd, zachowanie, sposób mówienia i dziwne, tajemnicze postępowanie. Kto oglądał tamten serial, wie, że członkowie organizacji bez wahania poświęcali się dla swojej sprawy. Mam podejrzenie, że światy Archiwum i Millenium się przenikają a na 100% w odcinku "Millenium" gdzie pojawia się główny bohater tamtego serialu i gra samego siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones