Gillian AndersonI

Gillian Leigh Anderson

8,5
28 350 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gillian Anderson

Nawet miałem jej plakat na ścianie, i do niego wzdychałem.

Militiades

Ja w Duchownym.

maciekb80

W takim razie polecam serial "Californication". On tam rucha, jak króliczek z energizera.

Militiades

S.B.D. „DAUNTLESS” (Nieustraszony)

Niżej podaje wiersz, własnego pomysłu, dla naszej jutrzejszej Jubilatki:


1. Szczyt / – bieli, obłoków. / Bezmiar / – wód, błękitu. / SMYK, rybak / pośrodku...

2. Wypatrzył: // Czerwona twierdza. / Dwa Węże; / zachłanne, nienasycone… / Pewne swego. // Podskok, salto, obrót / – i w dół !

3. Świecą: // 4500… / 4000, 3500, 3000 / (dalej, dalej…) / 2500, 2000, 1500 / (szybciej, szybciej…) / 1000, 500… // „Helldiver” !

4. Zwalnia, wyrównuje / – chwyta ! / ................. / ................. / Nie puszcza. / Wzlatuje… radosny. / Upojony.

5. „Niebiańska Strzała”. / Palona Ogniem: / wiatru, morza, Słońca… / Zwycięzca: // KINGFISHER

6. Buty; / Na jeden sezon. / Wyprawę. / Było dziesięć i… więcej ! / Zatem wygodne… i mocne !

7. S.B.D. – czyli Co, Kto ? // „Stara bryka dziadka” // Nie, nie, nie ! / Powolny, Mały… lecz: / Dokładny, uparty / pełen życia… / Dojrzały, elegancki, / śliczny… / ZABÓJCZY

8. I Dobrze ! / Nasz druh, / Nasza krew, dusza...


Wszystkiego najlepszego Julianno ! "Srebrna Damo"...

Janczar

JANCZAR_13

Za głupi jestem, żeby to pojąć. Wybacz.

Militiades

Dautless - amerykański nurkujący bombowiec morski, bohater spod Midway. Kingfisher - Zimorodek (podobnie poluje)
Zob. Wikipedia

JANCZAR_13

Dzięki za wyjaśnienia, ale ja wierszy ogólnie nie pojmuję ( mało we mnie z artysty). Jedyny, który łapie mnie za serce to:
"Co to za zagadka,
dwie kulki i armatka." ;)

Militiades

Kwestia gustu.
Nie narzucam nikomu własnych. Tylko dzielę się myslami

JANCZAR_13

Rozumiem. To po prostu nie dla mnie.

Militiades

Pamiętam, że w latach '97- '98 krążyły w sieci erotyczne fotki Gillian.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones