Gillian AndersonI

Gillian Leigh Anderson

8,5
28 490 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gillian Anderson

te rude włosy i zimne spojrzenie naukowca...

użytkownik usunięty
Mudshark

Owszem. :)

Mudshark

uwielbiam ją. jako dana scully stanowila dla mnie niegdyś wzór do naśladowania. byłem nią wręcz zafascynowany. co prawda teraz juz mineły lata dziecięcych fascynacji, jakkolwiek nadal podziwiam jej postać. w dodatku uwielbiałem te jej gęste włosy niemalże marchewkowego koloru :D za role z archiwum x ma ode mnie dożywotnio 10/10.

Mudshark

Dołączam się. Nie wiem jak inne role ale za X files ma 10/10.
Dziwne trochę jest to, że faceci ją tak uwielbiali, a od czasu X files trudno znaleźć jakąś podobną do niej kobiecą postać: inteligentną, opanowaną, odważną i... nie puszczającą się.

Mudshark

Ja choć jestem dziewczyną moge stwierdzic, ze sie zakochalam... Serio, te jej włosy po prostu... ach... od razu gdy ja widziałam na ekranie skakała mi adrenalina i to uczucie w srodku:) nawet David Duchowny mnie tak nie krecił...:P

Angela4b

Hehe, Angela4b,często tak mam =D
Też ją uwielbiam ;) Boże, pamiętam jak miałam może z 5 latek, gdy moi rodzice za tym szaleli, a ja panicznie bałam się czołówki X-files i zawsze wtedy uciekałam sprzed telewizora :D

phoebe241995

Ja przyznaje jestem dziwna... Moze to z moja orientacją jest coś nie tak, ale kiedy widze piekna kobiete (najczesciej na ekranie) po prostu... Mnie nosi... Angelina Jolie, Gemma Arterton, Katb Kudson... Tak samo kiedy ogladam gotowe na wszystko. Kazda z tych kobiet kreci mnie bardziej niz nie jeden facet
:)

Angela4b

Katb Kudson? a to nie znam, to chyba jakiś Hindus?

Mudshark

Chodziło mi o Kate Hudson :P
Heh.. Niezle wymysliles...:)

Angela4b

"ale ona mnie kiedyś kręciła" - kiedyś?? Ona teraz to sam sex. Wystarczy tylko sporzeć na pierwsze zdjęcie u góry jej profilu po lewej podajże z Johnny english. Wygląda tam lepiej niż jak grała w Archiwum X. Dojrzałość to spojrzenie i zajebiste kasztanowe włosy(chociaż w rudych tez wyglądała zjawiskowo) no co tu dużo mówić kobieta która zmiata wszystkie gumowe lale z hollywood które na siłę starają się odmładzać a ona się pięknie starzeje(i chyba naturalnie). Jeszcze raz Gillian to sam sex nawet teraz...

vincent866

Ja się pod tym podpisuję... Wczoraj ją widziałam w "Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi" Ahh... Jak ją zobaczyłam:D Taka wredna i szykowna... Aż mnie nosiło:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

Według mnie, to podziw skierowany we właściwym kierunku. A ty, akurat jesteś ostatnią osobą, która może się wypowiadać na temat mojej seksualności! Prowadzimy kulturalną rozmowę, a ty się wcinasz i pierdzielisz jakieś farmazony... Pomyśl następnym razem....

Angela4b

wiec w łóżku nie byłaś z babką?

schiz

Jesteś także ostatnią osobą, której zamierzam się zwierzać...

Angela4b

znaczy chcesz ales za brzydka, łysa i za gruba by panna cie jakas chciala. i za stara.

schiz

Taa... Właśnie zobaczyłam twoje zdjęcie profilowe... I masz rację- z twoja urodą nie mogę konkurować...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

Niemożliwe jak dużo o mnie wiesz... Jestem za brzydka, łysa, gruba, za stara i głupia... Dobra panie przystojniaczku, z wielkim (oczywiście ajkju...), bez piwnego brzuszka i swojego maluszka w ręce. Jesteś... Po prostu twoje ajkju mnie onieśmiela i zabawa przestała bawić (w sumie, to nawet nie zaczęła, ale się już pewnie przyzwyczaiłeś...), więc kończę dyskusję, na tym jakże wysokim poziomie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mudshark

Anderson z 5-6 sezonu x-files to piękno i klasa doprawione sexapilem!
Plastikowe cycki blondynek typu Doda Czy Pameli mogą się schować.

udun17

a w innych sezonach to STRASZYDŁO czy jak?!

schiz

zawsze zazdroscilam jej urody i talentu. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones