Gillian AndersonI

Gillian Leigh Anderson

8,5
28 458 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gillian Anderson

archiwum X

użytkownik usunięty

uwielbiam archiwum X mulder i scully bardzo mi się podobają super grają i scully ma piękne oczy pozatym jest cała piękna a mulder przystojny jak niewiem co !

użytkownik usunięty

Mulder i Scully sa poprostu boscy!!Z Archiwum X nie istnialby bez nich. Oni sa niesamowici....Kocham ich!

użytkownik usunięty

Dobrze gadasz!!!ARCHIWUMX IS DE BEST!!!!GILLIAN NA PREZYDENTA!!.

użytkownik usunięty

no
to fakt dobrzy aktorzy
ja oczywiście bardziej lubię Dane scully :)
tylko szkoda ze w serialu nigdy Mulder I Scully nie poszli razem do łóżka :P

użytkownik usunięty

widzę,że kogoś tu poniosło.Rence opadają.

masz racje,powinni pójść do łóżka,była by z nich switna para,a tak tylko sie cąłowali,wtedy naprawde myślałam że to juz będzie to!!!:) a tak na marginesie to też ich lubie

użytkownik usunięty

gillian jest swietną aktorką szkoda ze nie emitują więcel filmów z jej udziałem ale i tak jest niedościgniona I LOVE GILLIAN!!!!!!!

uwielbiam ich to sa moje ideały i mam na ich punkcie obsesion :)))) A Davidka kocham ;) Czy sa tutaj takie wariatki jak ja, ktore za nim szalaja????

Z Archiwum X to najlepszy serial na swiecie. Nie mogą sie z nim rownac zaden. Jak dobrze ze ten serial jest bo ta cala reszta to same brazyliskie szmatławce. Z Archiwum X to cudo;)

alien_2

ale najlepsza była w House of mirth, ale mało kto, to oglądał, niestety




użytkownik usunięty
alien_2

Zgadzam się z Tobą - Archiwum to zdecydowanie mój ulubiony serial (mogę go oglądać cały czas... ). Ale nie podzielam Twojego zdania "...ta cała reszta to same brazylijskie szmatławce...". Znam jeszcze parę seriali, które są bardzo dobre - mają tylko inną temtykę. Myślę tu o m.in. Ostrym dyżurze, Bez śladu, Prawo i sprawiedliwość. Pozdrawiam :)

szukałam filmu house... ale nigdzie nie ma. w polsce w kinach też nie puszczali. gillian jest spoko,I love her.

SatineNic

Swietny duet!!! Najlpeszy serial ta atmosferka i muzyczka...

ludzie! mulder i scully poszli ze sobą do łózka. seria 7 odcinek 17. nic tam nie pokazali, a jednak... scully ubieraa się w nocy(lub nad ranem) w mieszkaniu muldera. a mulder śpi na łóżku nagi! widać że jest nagi, kołdra mu tylko zakrywa pewną część ciała. a w odcinku 22 scully się dowiduje że jest w ciązy. to niby co?!

SatineNic

Nie przypominam sobie tego odcinka.Wydaje mi sie,że Mulder nie był ojcem dziecka a to,że Scully zaszła w ciążę to sprawka kosmitów.Poza tym Mulder w stosunku do dziecka nie zachowywał się jak ojciec.Dawno ogłądalam i nie pamiętam.

SatineNic

Ten motyw z ubieraniem był na początku odcinka, żeby się wszyscy zaślinili (włącznie ze mną) a pod koniec się wyjaśniło, że ona zasnęła o u niego wieczorem na kanapie (co ważniejsze akurat gdy on plątał się w słowach o ich relacji) i nic się nie stało. ale za to przespali się ze sobą tuż przed zniknięciem M. gdy przyszła do niego roztrzęsiona (8 sezon?) i wyraźnie po tym była w ciąży. A po za tym Molder co najmniej raz mówi o "ich synu" (na pewno w 2. pełnometrażówce). A Scully przeprasza go, że oddała małego. Ta-dam!

A pewnie,że świetny serial:)aktorzy(Duchovny&Ander son)również:D

a moim zdaniem ona jest śliczna :) ma cudowne rysy twarzy,piękne rude włosy.wszystko ma ładne^^ i ogólnie jest super zgrabna,a w dodatku ma piękną cerę i w porównaniu do innych hollywoodzkich aktorek po 40stce wygląda na prawdę młodo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones