PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623838}

Amerykańscy Bogowie

American Gods
7,5 20 905
ocen
7,5 10 1 20905
7,5 6
ocen krytyków
Amerykańscy Bogowie
powrót do forum serialu Amerykańscy Bogowie

Mam nadzieję, że film dorówna pierwowzorowi i że go nie spłyci - w sumie cięzki materiał na film, żeby go nie sprzeprzyć ;)

neposz_2

Z tego co czytałem(recenzje)to bardzo ciekawa,czekam na serial HBO.

neposz_2

Najlepsza powieść z pogranicza fantasy jaką w życiu czytałem, ale niesamowicie boje się o powstanie ekranizacji - pieniądze potrafią wszystko zepsuć, a w świecie filmów tylko o nie chodzi niestety :/

neposz_2

To fakt jedna z lepszych książek tego typu jakie czytałem. Oby tylko nie zepsuli, a przede wszystkim żeby odpowiednio dobrali aktorów.

ocenił(a) serial na 9
neposz_2

Książka jest po prostu genialna, a serialu nie mogę się doczekać. Jestem strasznie ciekawa, co z tego wyjdzie

Anzelma112

Mogłabym prosić o autora i tytuł tej książki?

ocenił(a) serial na 9
Lennka_3

NEIL GAIMAN - AMERYKAŃSCY BOGOWIE ;) Miłej Lektury ;)

neposz_2

Dziękuję:-)Najpierw muszę kupić;-)

ocenił(a) serial na 7
neposz_2

To moja ulubiona książka :D oby tylko tego serialu nie spieprzyli....

neposz_2

Amerykańskich Bogów przeczytałem dopiero w listopadzie 2014 roku i nie żałuję że tak późno od premiery, po prostu liczyłem na coś lepszego. To faktycznie książka drogi, ze wspaniałym klimatem i nordyckimi bogami ale brakuje tego czegoś. Po niezłym początku, akcja i tempo szybko siada, a książka robi się coraz mniej ciekawa. Główny bohater robi wrażenie tylko na początku, a o reszcie postaci szybko się zapomina. Cień to po prostu "ciepłą klucha", żona go robi w trąbę a po nim wszystko spływa, nie wiem jak taki wielki kolos jak Ricky Whittle wypadnie w jego roli (po prostu śmiesznie będzie to wyglądać). A no i przez całą powieść liczyłem na tą wielką bitwę a tu na koniec kicha. Zresztą zakończenie to najsłabszy element powieści. Jednak są pewne dobre momenty, jak ten z boginią miłości, dla których warto przeczytać powieść, lub poczekać na premierę serialu.
Moja ocena 3,6/6

patryks83

Akurat książkowy Shadow Moon był kolosem... Wysoki, potężnie zbudowany, długie nogi, które nie mieszczą się na tylnich siedzeniach samochodów... Ogólnie że wzgledu na wygląd uznany za głupiego mięśniaka, choć inteligentny i oczytany. "Bogini miłości" to królowa Saaby i w książce miała wąteczek, nie wiem, czy jedna dość absurdalna scena seksu jest taką perełką?

neposz_2

Neil Gaiman powiedział w wywiadzie, że Shadow to jest w 100% Jason Momoa. Dokładnie tak widział swojego bohatera. I czytając książkę też to widziałam... Momoa = Shadow. Ricky Whittle kompletnie nie pasuje, szczególnie że względu na istotne szczegóły fabuły...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones