PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208479}

Samotnia

Bleak House
8,4 1 103
oceny
8,4 10 1 1103
Samotnia
powrót do forum serialu Samotnia

kiedy nareście w polsce

użytkownik usunięty

kiedy nareszcie w polsce będzie ten serial Angielska telewizja BBC wyprodukowała wiele wybitnych seriali ale kiedy one będą w końcu w polsce BLACK HOUSE, REAL MEN. PURE, i inne

Też się zastanawiam co ta TVP robi, bo jeśli już nie wiadomo jakim cudem zdecyduje się wyświetlić "Czasy w których przyszło nam żyć" to jest to godzina 05.50 w niedzielę! SKANDAL I KOMPROMITACJA!

Jeśli się nic nie zmieni to zaczną (TVP) emisję serialu "BLACK HOUSE" od soboty 20.12.2008 o godz. 5.50 rano. Kolejny odcinek w niedzielę.... Bez komentarza :)

Widziałam wczoraj ten serial dostępny na DVD w nawet całkiem rozsądnej cenie w Empiku.

porzucone

Kupiłam na dvd, zaczynam oglądać:) polecam to wydanie, dość dobra jakość, choć może lektor taki sobie, ale i tak wolę oglądać z napisami.
Uwielbiam Dickensa i od dawno polowałam na ten film:)
Pozdrawiam

krewzewschodu

A mnie dzisiaj właśnie przyszła paczuszka z 5 ekranizacajmi Dickensa produkcji BBC. Teraz tylko muszę znaleźć mnóstwo wolnego czasu, żeby móc sie delektować tymi perełkami:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones