PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679622}

Stan kryzysowy

Crisis
6,7 1 492
oceny
6,7 10 1 1492
Stan kryzysowy
powrót do forum serialu Stan kryzysowy

3/10

ocenił(a) serial na 3

Stan napięcia w tym serialu nie widać nie słychać kryzys jest ale od tej złej strony .Dla mnie serial
nie udany nie sprawdza się jako serial sensacyjny czy jako serial typowo rozrywkowy czy nawet
bardziej ambitny przetrzymywane dzieciaki w pięknym pałacu nie widać u nich strachu
zdenerwowania .Nawet czarne charaktery jakieś nijakie i sama tematyka jakoś też nie wciąga
.Zakończenie serialu to dobra według mnie decyzja nawet gdyby powstał drugi sezon ja bym dal
sobie spokój .3.10

ocenił(a) serial na 5
kinoman1985

jestem po 3 odcinku i powiem krótko. Bez szału. Oceniam najwyżej na 5/10.
Temat może być.Ale gra cieniutka.
Nie mogę sie też zgodzić z tym aby (jakby nie było USA to wielki kraj i miasta są ogromne) że bohaterowie przemieszczają się z jednego miejsca na drugie, jakby korzystali z maszyny teleportacyjnej z jakiegoś SF.

pielaa

Fabuła troszkę bez sensu. Policja wie, że porywacz daje zadania wykonania rodzicom i nie śledzi ich poczynań nie podsłuchuje rozmów tylko gania bez ładu i składu ? Głupota.

ocenił(a) serial na 8
maf2

Przecież każdy z rodziców ma obstawę FBI. Rodzice odbierają od porywacza rozkazy z podrzuconego telefonu o którym FBI nie wiem więc jak może go podsłuchiwać?

ocenił(a) serial na 5
Dobaczenko

Serial ogólnie słaby, było kilka momentów, gdzie było "ciekawie" ale żeby wciągało...tak tego ująć nie można. Gra aktorska, słaba, pomysł średni, wykonanie słabe - można było by dużo lepiej ukształcić sam pomysł.
Ocena 4,5-10 - za sam pomysł.

Dobaczenko

Tak wiem mają obstawię jak pisałem komentarz byłem chyba po 3 odcinku a obstawa zaczęła się chyba od 4 czy 5. Co do telefonu to można podsłuchiwać wszystkie telefony w danej okolicy to nie taki problem szczególnie jak ktoś mieszka na uboczu. Poza każdy nowy telefon byłby podejrzany.

ocenił(a) serial na 6
maf2

Poza tym agentów można zgubić lub zabić ( jeśli oglądałeś dalej, wiesz o czym piszę)
A jeszcze... " wyłapać " rozmowę z " tajemniczej " linii z telefonem na kartę w Waszyngtonie?? - Nie przeceniasz troszkę możliwości amerykańskich służb specjalnych?

ocenił(a) serial na 1
kinoman1985

Nie znoszę monotematycznego maglowania jednego tematu przez dziesięć tysięcy odcinków.
Daję 0 na 10 możliwych, m. in. dlatego, że oglądanie tego syfa działa mi na nerwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones