PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679622}

Stan kryzysowy

Crisis
6,7 1 492
oceny
6,7 10 1 1492
Stan kryzysowy
powrót do forum serialu Stan kryzysowy

Nareszcie coś ciekawego ,mnie pilot się osobiście podobał czekam już na kolejne odcinki

tom72belpasso

Jezusie Matko, ciekawego? przeciez to film klasy C! Dlaczego Andersonowa zgodzila sie zagrac w takim szicie...Drewniane aktorstwo, z drewnianymi gogusiami i laluniami, drewniaki z SS ochraniaja autobus szkolny, statyczne naklejki za oknami samochodow... Wykonczyla mnie psychicznie scena gdy ziomus z SS dostaje kule w brzuch z 5m po czym niczym raczy jelonek zapitala z dzieciaczkiem w krzaki, pozdrawiam i gratuluje gustu.

tom72belpasso

Zobaczyłem i sam nie wiem jak go ocenić. Już bardziej zaintrygował mnie pilot nowego serialu Chrisa Cartera "The After", a "Crisis" zwrócił moją uwagę tylko i wyłącznie ze względu na Gillian Anderson i myślę, że gdyby nie wystąpiła w tym serialu, to po pilocie odpuściłbym sobie, ale jednak... ;)

Co do samego pilota to mam wrażenie, że twórcy za szybko chcieli nakreślić całą fabułę, a że mieli na to 42 minuty, więc wyszło to nieskładnie i chaotycznie. Można powiedzieć, że odkryli przed nami prawie wszystkie karty i teraz będziemy oglądać rozterki rodziców, jak daleko się posuną, by ocalić swoje dzieci. Poza tym o ile trailer wyglądał obiecująco, to nie myślałem, że praktycznie wszystko co w nim było zawarte wydarzy się w pilocie.

Nie skreślam jeszcze serialu po pilocie, bo nie mam takiego zwyczaju i mam jedynie nadzieję, że serial będzie zamkniętą w jednym sezonie całością. Premiera 18 marca.

maciowski

Prosze o jakies szczegoly dotyczace "The After"

ks_kamilp_nr_8

Ogólnie pilot można zobaczyć na stronie Amazona, link poniżej:

http://www.amazon.com/Pilot-HD/dp/B00I3MP3SG

Odcinek jest dostępny również w sieci jak i napisy pl.

Z dobrych informacji serial dostał zielone światło i odcinek pilotowy będzie miał swoją kontynuację w postaci pierwszego sezonu.

maciowski

Wlasnie jestem po pilocie i zapowiada sie bardzo ciekawie.

ks_kamilp_nr_8

obejrzałam i czekam co dalej. Ale miło popatrzeć na Gill Anderson

ocenił(a) serial na 5
tom72belpasso

Zgadzam się serial jest ciekawy jest ciekawa fabuła, jeżeli chodzi o grę aktorów, to Tylko ten aktor Lance Gross gra strasznie sztucznie, pozostali aktorzy grają normalnie, poza tym , fajnie, że są znani aktorzy również czekam na nowe odcinki.

ocenił(a) serial na 5
Szarypan

Niestety po paru odcinka zaczęło być ciężko, i męcząco, dlatego zrezygnowałem :)

ocenił(a) serial na 8
Szarypan

Było 3 odcinki, a ty po paru zrezygnowałeś, bo zaczęło być ciężko !!!! acha.

ocenił(a) serial na 5
judasz666666

No i ? Jest na tyle irytujący, ze nie będzie mi się chciało oglądać kolejnych, skoro mam do wyboru kilkadziesiąt ciekawszych i normalnie zrobionych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones